Medline Hastaneleri

Esas Holding 2007 yılından bugüne kadar BSK markasıyla hizmet veren ve bugün Adana, Antalya, Aydın, Eskişehir ve Konya illerinde bulunan 5 hastanesiyle özel hastanecilik alanında faaliyetlerine devam etmiştir. 2011 yılı Ekim ayından itibaren, Grup'un sağlık hizmetlerinde Medline Hastaneleri olarak hizmet vermeye başlamasıyla eş zamanlı olarak, özel hastanecilikte de Medline markasına geçişi sağlamıştır.

Medline Hastaneleri, bugün toplamda 46.500m2 kapalı alan üzerinde toplam 437 yatağı, 91 yoğun bakım yatağı, 23 ameliyathane, 203 doktor ve 446 yardımcı sağlık personeli kadrosu ile toplam 1400 çalışanıyla yılda 1 milyon kişiye sağlık hizmeti sunmaktadır.

Medline Hastaneleri uzman ve güçlü sağlık personeliyle çalışır. Hizmet mükemmeliği sağlayarak, hasta ve hasta memnuniyetini en yüksek seviyede tutar. Tüm hastaneleri hastalarını bir bütün olarak ele alan, zihinsel ve fiziksel iyi olma halini gözeten, kişiselleştirilmiş, koruyucu, geleceği öngören ve tedavi edici yaklaşımlarıyla hastalarının ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Uzman kadrosu, tıp teknolojileri ve işbirlikleri ile hizmet kalitesini üst seviyede tutan ve önce insan diyen Medline Hastaneleri, önce aileye daha sonra da topluma daha sağlıklı bir yaşam ve gelecek için rehberlik etmektedir. Hasta ve hasta yakınlarıyla işbirliği içinde, her zaman yanlarında bir sağlık kurumu olmayı, başarısının en önemli bileşeni olarak gören Medline Hastaneleri, hem hizmetleri hem de sosyal sorumluluk anlayışıyla bu misyonu bulunduğu her noktada yerine getirecektir.

www.medlinehastaneleri.com