Medline Hastaneleri

Medline Sağlık Grubu, ihtiyaç duyulan her tür sağlık hizmetini aynı kalitede ve standartta sunan, erişilebilir ve yaygın sağlık hizmetleriyle güçlü bir marka olarak yoluna devam edecektir. Türk halkının beklediği sağlık hizmetleri anlayışının nabzını tutan Medline Sağlık Grubu; bu duyarlılıkla sürekli yenilenerek sektörünün de öncüsü olacaktır.

Medline Evde Sağlık

1995 yılında, Türkiye'nin ilk özel Mobil Sağlık hizmetini vermeye başlayan Medline 2001 yılından itibaren Esas Holding iştiraklerinden biri olmuştur. Esas Holding, sağlık sektöründeki büyümesini 2007 yılında özel hastanecilik ve 2011 yılında da Evde Sağlık alanında hizmet vermeye başlayarak göstermiştir. Esas Holding, 2011 yılı itibariyle sağlık alanındaki yatırımlarını MEDLINE SAĞLIK GRUBU çatısı altında toplamıştır.

Medline Acil Sağlık

Türkiye'de acil sağlık sektöründe yeniliğin ve insan odaklılığın öncüsü olan Medline Acil Sağlık Hizmetleri, bu özellikleriyle, Medline Sağlık Grubu'nun hem kurumsal hem de diğer şirketlerinin en önemli marka değerlerinin temelini oluşturmuştur.