Mavi Paket

Hangi saatte olursa olsun 444 12 12 nolu telefondan kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti, Alarm Merkezi’ndeki görevli doktorlar tarafından verilir. Acil olan veya olmayan durumlarda yine Alarm Merkezi’ndeki doktorlar tarafından, Medline Acil Sağlık Üyesine mevcut sağlık problemi konusunda aydınlatıcı bilgi verilir ve yapılması gerekenler konusunda yönlendirilir. Bu hizmette, ilaç tavsiye edilmez ve reçete düzenlenmez.

Hizmetimizin kapsamı üyelerimizin acil bir durumda Medline Acil Sağlığa ilk ulaştığı andan itibaren, bulunduğu yere iletilen acil doktor ve tam yoğun bakım donanımlı ambulans ile tedavisi tamamlanıncaya veya en uygun hastaneye nakli ve doktor ile buluşmasını takiben hastanedeki yatağına teslim edilinceye kadar sürer ve kişinin yakınlarının haberdar edilmesi ile sonuçlanır. Hastaya ulaşım esnasında tedavi kurumu (hastane vb.), ambulans, hasta yakını ve/veya doktoru arasında iletişim sağlanır. Hastanın durumu belli donanıma sahip bir hastanede çözülmesi gereken özel bir durumsa, Medline Acil Sağlık ekibi hasta ve hasta yakınına bu konudaki alternatifleri sunar ve hastanın hastanedeki yerinin önceden hazırlanmasını sağlayarak, acil durumu bir hizmet bütünlüğü içinde yönetir.

Medline Acil üyelerine tüm Türkiye’de, 2000 ‘i aşkın; Hastane, Poliklinik, Tanı Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Optik, Eczane, Güzellik Merkezin‘den farklı indirim oranları ile hizmet alma imkanı sunulmaktadır. Ayrıca doktor muayenesi, ilaç, tetkikler, görüntüleme hizmetleri, MR, operasyonlar, hastanede yatış hizmetleri gibi her türlü sağlık hizmetinde indirimlerden de faydalanılmaktadır.

Acil Tedavi Sigortası

Acil durumlarda Mavi Paket üyeliği, sizi sadece acil sağlık hizmeti giderlerinden değil, hastanedeki acil tedavi giderlerinden de kurtarıyor. Bu üyelik acil durumun, yerinde müdahale ile sonuçlandırılmasının mümkün olmadığı ve bir sağlık kurumunda tedavinin gerektiği durumlarda teminat kapsamındaki hastane masraflarını poliçe limit, özel ve genel şartları çerçevesinde karşılamaktadır. Poliçe süreniz içinde 32 parametre dahilindeki acil durumlardan herhangi biri ile karşı karşıya kaldığınızda, öncelikle 444 12 12 no’lu Medline Acil Sağlık Hizmetleri’ni mutlaka aramanız gerekmektedir. Medline ekibi hemen gerekli ilk müdahaleyi yapacak ve karşılaştığınız acil durumu stabil hale getirecektir. Üyenin durumunun stabil hale getirilmesinin mümkün olmadığı ve bir sağlık kurumunda tedavisinin gerektiği acil durumlarda; teminat kapsamındaki hastane masrafları poliçe limit, özel ve genel şartları çerçevesinde karşılanacaktır.

TOP