Yerinde Sağlık Hizmetleri

Telefon ile Tıbbi Danışmanlık

Hangi saatte olursa olsun 444 12 12 nolu telefondan kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti, Alarm Merkezi’ndeki görevli doktorlar tarafından verilir. Acil olan veya olmayan durumlarda yine Alarm Merkezi’ndeki doktorlar tarafından, Medline Acil Sağlık Üyesine mevcut sağlık problemi konusunda aydınlatıcı bilgi verilir ve yapılması gerekenler konusunda yönlendirilir. Bu hizmette, ilaç tavsiye edilmez ve reçete düzenlenmez.

Sağlık Kuruluşlarında Fırsatlar

“Sağlık Kuruluşlarında Fırsatlar” üyelerine tüm Türkiye’de, aralarında en bilinen ve kaliteli sağlık kurumlarının yer aldığı 2000 ‘i aşkın; Hastane, Poliklinik, Tanı Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Optik, Eczane, Güzellik Merkezin‘den farklı indirim oranları ile hizmet alma fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca doktor muayenesi, ilaç, tetkikler, görüntüleme hizmetleri, MR, operasyonlar, hastanede yatış hizmetleri gibi her türlü sağlık hizmetinde indirim avantajından faydalanılmaktadır.

Evde ya da İşyerinde Tetkik Hizmetleri

Üyemizin kayıtlı olduğu adrese gidilerek, aşağıda belirtilen tetkikler için gereken numunenin uzman medikal kadromuz tarafından temin edilmesi ve anlaşmalı laboratuar merkezlerinde yorumlanan sonuçların üyeye ulaştırılması hizmetidir. Üyelik süresince, belirlenen tetkiklerin dışında kalan tetkikler için de Evde Tetkik hizmeti kullanılabilir.

Erişkinler için tetkikler;
EKG, Tam İdrar Tahlili, Tam Kan Sayımı (18 parametre), Total kolesterol, Trigliserid, Kreatinin

Mini Checkup

Hayat kalitenizi yükseltmek zamanında önlem almak için yılda 1 kez anlaşmalı sağlık kuruluşları aracılığı ile yaptırabileceğiniz mini checkup imkanı.

 

Erişkinler İçin Tetkikler;
Doktor Muayenesi, Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Total Kolesterol, HDL Kolesterol, LDL Kolesterol, Trigliserid, Kreatinin, EKG, Tam Kan Sayımı (18 parametre), Üre, Ürik Asit

Checkup hizmeti şuan için İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde Medline Acil Sağlık ile anlaşmalı aşağıdaki sağlık kuruluşlarında verilebilmektedir.

Anlaşmalı Mini Checkup Merkezlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen 0212 331 20 20 nolu Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.

Büyük Checkup

Erişkinler İçin Tetkikler;
Dahiliye Muayene, Açlık Kan Şekeri, EKG, Sedimantasyon, SGOT (Karaciğer Fonk. Testi), SGPT (Karaciğer Fonk. Testi), Trigliserid, Tam İdrar Tahlili, Total kolesterol, HDL kolesterol, Tam Kan Sayımı, Arka-Ön Akciğer Grafisi, Tüm Batın USG, Üre, Kreatinin.

Çocuklar İçin Tetkikler (3–15 yaş);
Çocuk Hast. Muayenesi, Açlık Kan Şekeri, Tam İdrar Tahlili, ASO, Sedimantasyon, Tam Kan Sayımı, Anti HBs Total, HBs Ag.

Anlaşmalı Mini Checkup Merkezlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen 0212 331 20 20 nolu Müşteri Hizmetleri’ni arayınız

Evde Doktor Ziyareti

Herhangi bir hastalık nedeniyle doktor değerlendirmesine ihtiyaç duyulduğunda, geçirilmiş olan bir hastalığın kontrolü amacıyla veya olağan durumlarda bir doktor tarafından muayene edilmek istendiğinde, Evde Doktor Ziyareti hizmetinden faydalanılabilmektedir.

Evde Doktor Ziyareti hizmeti kapsamında, gerekli durumlarda reçete düzenlenebilmektedir.

Evde Bakım Hizmetleri Organizasyonu

Evinizde uzman bir sağlık ekibinin desteğine ihtiyaç duyduğunuzda, ihtiyaç duyulan uzman sağlık ekibi yönlendirilerek, hizmet organizasyonu gerçekleştirilir.

TOP