Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

[email protected]
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Sabit Nokta Sağlık Hizmetleri

Revir Kurgusu Yapılması

Şirketler, özel eğitim kurumları, anaokulları, kolejler, üniversiteler, plaza ve iş merkezleri gibi kurumların ihtiyaçları doğru analiz edilerek; gerekli medikal donanım temini ve revir kurulumları yapılabilmekte, doktor, anestezi teknikeri/paramedik veya hemşire gibi tıbbi personel desteği sağlanabilmektedir.

Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi Kurulması

Alışveriş merkezlerinin yasal mevzuatları kapsamında; acil gelişecek sağlık ihtiyaçlarında ziyaretçi ve çalışanlarına ilk müdahalenin yapılabilmesi amacıyla “acil tıbbi müdahale ünitesi” kurulabilmekte, bulunması gereken tıbbi malzeme ve görev alması gereken tıbbi personel desteği sunulabilmektedir.

Tıbbi Personel Desteğinin Sağlanması

Kurum ve kuruluşlardan gelen talepler doğrultusunda, acil tıbbi müdahale ünitelerinde (revirlerinde) görevlendirilecek; doktor, anestezi teknikeri/paramedik veya hemşire gibi tıbbi personel desteğinin sağlandığı sağlık hizmetidir.

Sabit Nokta Ambulans Hizmetleri

Şirket, kurum ve kuruluşlardan gelen talepler üzerine, bulundurmak istedikleri sabit noktada uzun dönemli tam yoğun bakım donanımlı “Kırmızı Şeritli Acil Yardım Ambulansı” ya da “Mavi Şeritli Hasta Nakil Ambulansı” ile beraberinde sağlık personeli ekip desteği sağlanabilmektedir.