Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

[email protected]
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Genel Müdürün Mesajı

 

Türkiye’nin ilk özel mobil sağlık firması olarak kurulduğumuz 1995 yılından itibaren; acil sağlık hizmetine bütünlük anlayışı içinde yaklaşarak hizmet kalitemizi, deneyim ve donanımımızı hep ileriye taşımayı hedefledik. Bu hedefler kapsamında sadece acil sağlık alanında değil, kişilerin “mobil sağlık” ve “acil durum” ihtiyaçlarını da kapsayan yerinde sağlık hizmetlerini de bünyemize katarak daha geniş bir yelpazede hizmet sunmaya başladık.

basar-ezer

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmaları ile gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri ve sağlık teknolojisine yaptığımız yatırımlar ile sektöre yön veren şirketlerden birisi olduk, olmaya da devam ediyoruz. Sağlık, eğitim ve çevre konularındaki sosyal sorumluluk projelerimizle sivil toplum kuruluşlarının paydaşı olmayı da sürdürüyoruz. Teknolojinin olanaklarından faydalanarak kişiler için daha erişilebilir ve ulaşılabilir çözümler üretmek; bu yolla sağlık ekonomisinde de verimlilik ve tasarruf sağlamak için çalışıyoruz. Günümüzün artan “hastane öncesi ve sonrası” sağlık ihtiyaçları doğrultusunda kurumlara ve bireylere sunduğumuz hizmetlerle öncü proje ve iş birliklerine de imza atıyoruz.

Yılların kazandırdığı deneyimlerimizden aldığımız güçle ve ülkemize olan inancımızla yeni dönemde de katma değer yaratmaya; insana ve insan sağlığına yatırım yapmaya devam edeceğiz.

Medline ailesi olarak bireylerin, dolayısıyla toplumun yaşam standartlarını yükseltecek sürdürülebilir çalışmalarımızı hayata geçireceğiz. Medline güvencesi altında olan tüm üyelerimizin hayat kalitelerini artırmak ve yaşamı daha kolay kılmak için çalışacağız. Geleceğin sağlık teknolojileri konusunu özellikle önemsiyor; araştırma, geliştirme faaliyetlerimizi aralıksız yürütüyor ve inovatif projelerimizle daha çok kişinin hayatında farklılık yaratmayı ümit ediyoruz.

İhtiyaç anında Medline güvencesinde olduğunuzu hissetmeniz, bizler için en büyük motivasyon kaynağı…

Çünkü “insan’a inanıyor ve önemsiyoruz”.

Saygılarımla;
R. Başar Ezer