Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

[email protected]
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Kronik Hasta Bakımı Hizmetleri

Kronik hastalıklar birçok faktöre bağlı olarak ortaya çıkan, kişinin yaşam kalitesini bozan, uzun süreli takip ve tedavi gerektiren hastalıklardır.

Uzun dönemli psikolojik sorunlara yol açan ve iyi bir bakım gerektiren bu grupta sunulan hizmetlerin içeriği ve kalitesi büyük önem taşımaktadır.

Alanında uzman ekiplerimizin tecrübe ve bilgi birikimiyle, kronik hasta bakımı kapsamından sunulan hizmetlerimiz;

Diyabetik Hastaların Eğitimi ve Bakımı

Diyabet yaşam boyu süren ve oluşturduğu komplikasyonlar sebebiyle yaşam kalitesini etkileyen bir hastalıktır. Diyabetik hastalarda  eğitimin yanı sıra;  hastanın kan glikoz düzeyinin düzenli olarak ölçülmesi, diyet uygulamasının takip edilmesi, kronik komplikasyonların takibi ve ayak bakımlarının yapılması gibi hizmetler de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Demans ve Alzheimer Hastalarının Eğitimi ve Bakımı

Beyin hücrelerinin zamanla ölümüne bağlı olarak hafıza kaybı, bunama (demans) ve genel anlamda bilişsel fonksiyonların azalması şeklinde tanımlanan Alzheimer Hastalığının üç ana dönemi vardır. Hastalığın ilerlemesini engellemek mümkün olmamakla birlikte, dönemlerin getireceği etkileri bilerek hazırlıklı olmak, hasta ve hasta yakınlarını rahatlatmak açısından  önem taşımaktadır.

Medline Evde Bakım Hizmetlerinin deneyimli ekibi henüz yatağa bağımlı hale gelmemiş hastalar ile yatağa bağımlı duruma gelmiş hastalara göre değişen ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamakta ve hasta yakınlarına gerekli eğitimleri sunmaktadır.

Onkoloji  Hastalarının Takibi ve Bakımı

Onkoloji hastalarının takibi çok yönlü (multidisipliner) bir yaklaşım gerektirmekte ve özel tedavi prosedürleri içermektedir.

Onkoloji hastalarının bakımı ve onkolojik ajanların (kemoterapik) ev koşullarında uygulanmasını kapsayan hizmetimizin sunumu, bu konuda  özel eğitim almış sağlık profesyonelleri tarafından yapılmaktadır.

Onkoloji hastalarının fiziksel, psikolojik ve sosyal hassasiyetlerini dikkate alarak sunduğumuz hizmetler;

  • yaşama uyum sağlamaları için hasta ve hasta yakınlarına yardımcı olunması,
  • kanser tedavisi uygulama programları süresince destek bakım sağlanması,
  • kanser ve tedaviye bağlı gelişecek olası süreçlerin doğru yönetilmesidir.