Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

[email protected]
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Evde Sağlık Hizmetleri

Medline Sağlık Grubu’nun, acil sağlık uygulamalarından kazandığı bilgi birikimi ve tecrübesini; yerinde sağlık sunumuna aktararak, Türkiye’ye model oluşturduğu hizmetlerinden bir tanesidir.

 

Evde Sağlık Hizmetlerinin Hasta ve Hasta Yakınlarına Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Medline Evde Sağlık hizmet sunumu ile;

  • hastalıkların teşhis ve tanısı, bulunulan adresten çıkmaya gerek kalmadan kısa bir süre içerisinde yapılabilmekte,
  • hastanede uzun süre tedavi gören hastalarda meydana gelebilecek enfeksiyon riski azaltılabilmekte,
  • hastane ortamında oluşabilecek fiziksel ve ruhsal sorunlar en aza indirgenebilmekte,
  • hastanın medikal tedavisi, doğru teknik ve doğru zamanda uzman kişiler tarafından sağlanabilmekte,
  • hastanın günlük yaşam aktivitelerinde maksimum bağımsızlık kazandırılabilmekte,
  • hasta yakınlarına bakım ve tedavinin getirdiği manevi sorumlulukta destek olunabilmektedir.

Evde Sağlık Hizmetleri Kapsamında;

Doktor Görüşme ve Muayenesi

Medline Sağlık Grubu’nun doktor görüşme ve muayenelerini, bulundukları konumda gerçekleştirmek isteyen hastalarının ihtiyaçlarına göre planladığı sağlık hizmetidir.

Hemşirelik Hizmetleri

Medline Evde Sağlık Hizmetleri’nin hastaların kendi yaşam alanlarında alabilecekleri hemşirelik ve bakım hizmetlerinin planlamasını, doktor kontrolünde etkin bir şekilde sunulmasını sağladığı sağlık hizmetidir.

Genel Sağlık Tarama Hizmetleri

Medline Evde Sağlık’ ın kurum, kuruluş ve şirketlerin talepleri doğrultusunda, ihtiyaçlarını analiz ederek hizmet almak istedikleri yer ve zamanda kendilerine sunulan;

Kronik Hasta Bakımı Hizmetleri

Kronik hastalıklar birçok faktöre bağlı olarak ortaya çıkan, kişinin yaşam kalitesini bozan, uzun süreli takip ve tedavi gerektiren hastalıklardır.

Tetkik Hizmetleri

Kişilerin sağlık durumlarının değerlendirilmesinde, önemli bir araç olan sağlık tetkikleri; yaşam tarzı önerileri ve tıbbi tedavilerle birlikte, hastalıkların önlenmesinde ve yaşam süresinin uzatılmasında etkin rol oynamaktadır.

Uzun Dönem Hemşirelik ve Yardımcı Sağlık Personeli Hizmetleri

Doktorlarımızın değerlendirmeleri sonrası uzun dönem bakım ihtiyacı bulunan hastaların ihtiyaçları tespit edilerek, bu alanda özel eğitimi bulunan hemşire ve sağlık personellerimiz ile sunduğumuz sağlık hizmetidir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri

Medline Sağlık Hizmetlerinin fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanları tarafından sunulan; ortopedik/nörolojik yaralanma ve hastalıklar başta olmak üzere, akut ve kronik rahatsızlıklar, romatizmal hastalıklar...

Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Duygusal durum değişikliğine neden olan krizler, kayıplar, zorluklar, hayal kırıklıkları, kaygı ve şüpheler, hayat koşullarına bağlı gelişen stres yönetiminin yeterli düzeyde yapılamaması, zaman zaman kişiler üzerinde psikolojik sorunlara neden olabilmektedir.

Yaşlı Bakım (Geriatri) Hizmetleri

Yaşlılık sadece biyolojik değil, sosyal ve psikolojik süreçleri de içerisinde bulunduran bir dönemdir. Azalan fiziki güç ile birlikte sağlık sorunlarındaki artış ve hassasiyet, geriatri (yaşlı bakım) hizmetlerini farklı bir noktaya getirmiştir.

Bebek Bakım Eğitimi Hizmetleri (Medline Baby)

MEDLINE BABY uzman bebek hemşirelerimiz tarafından, bebeğin göbek bağı düştükten sonra ilk 10-15 gün içerisinde ev adresinde gerçekleştirilen bebek bakımı eğitimidir.

Tıbbi Ekipman/Malzeme Tedarik ve Eğitim Hizmetleri

Kısa ya da uzun süreli evde bakım hastalarımızın talepleri doğrultusunda; hasta karyolası, havalı yatak, tekerlekli sandalye, aspiratör, solunum cihazı, oksijen ekipmanları, pulse oksimetre gibi ihtiyaç duydukları cihaz...

Evde ve Hastanede Medikal Refakatçi Hizmetleri

Medikal Refakatçi Hizmeti; hastanın geçirdiği sağlık problemi ve tedavi süreçlerinde evde ya da hastanede kendisine eşlik edebilecek bu alanda eğitim almış sağlık personelleri ile kısa ya da uzun süreli sunulan sağlık hizmetidir.
HİZMETLERDEN NASIL FAYDALANABİLİRİM ?

3 Adımda Medline Evde Sağlık

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz ile ilgili randevu oluşturmak için formumuzu doldurabilir veya 0212 3313535 numaralı telefonu arayarak Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Sağlık Profesyonellerimiz Sizi Arasın

Medline Evde Sağlık biriminde görevli hemşirelerimiz sizinle iletişime geçerek, ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda en uygun programa yönlendirilmenizi sağlayacaktır.

Medline Ailemize Hoş Geldiniz!

Medline Ailemizin bir parçası olarak hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
MEDLINE ONLINE BAŞVURU

Hızlı Başvuru