Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

[email protected]
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

 

Duygusal durum değişikliğine neden olan krizler, kayıplar, zorluklar, hayal kırıklıkları, kaygı ve şüpheler, hayat koşullarına bağlı gelişen stres yönetiminin yeterli düzeyde yapılamaması, zaman zaman kişiler üzerinde psikolojik sorunlara neden olabilmektedir.

 

Psikolojik sorunlar bireyin kendisi ve yakınları ile olan ilişkisini ciddi olarak etkilemekte, tedavi ve terapi sürecinin geciktirilmesi etkilenen kişiyi günden güne yalnızlaştırmaktadır.

Medline Sağlık Hizmetleri toplumsal kaygılar nedeniyle kliniğe ya da hastaneye gitmek istemeyen, bu alandaki mahremiyete hassas yaklaşan ya da sağlık sorunları nedeniyle evden çıkamayan hastalara uzman psikologları ile danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bu hizmet kapsamında; danışanların gelecekle ilgili endişeleri, özgüvenlerindeki azalma, inkar, öfke, ölüm korkusu, depresyon, umutsuzluk, tükenmişlik, cinsel problemler ve umutsuzluğun getirdiği bir sonuç olarak gelişen psikolojik sorunlar tedavi edilebilmekte; kronik ve uzun dönemli hastalığı olan hasta ve hasta yakınlarına uygun rehberlik sağlanabilmektedir.